ModraSova

Targi Travel and Taste 2017

Firma ModraSova od 2007 roku prowadzi warsztaty kreatywno-edukacyjne dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Docieramy do każdego klienta, a zajęcia jakie prowadzimy bawią i rozwijają kreatywność uczestników. Nasza pasja i zaangażowanie sprawiają, że każdego dnia wywołujemy uśmiech na dziecięcych twarzach. Dbamy o to, aby uczestnicy naszych warsztatów czerpali z nich to co uważamy za najważniejsze w życiu, czyli otwarty umysł i kreatywne spojrzenie na świat. Nasi wyszkoleni animatorzy codziennie rozwijają twórczą postawę uczestników, uczą samodzielności i twórczych rozwiązań.

Oferujemy ponad 20 rodzajów warsztatów, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy również warsztaty okazjonalne dostosowane do zbliżających się świat i uroczystości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, warsztaty prowadzimy w przystępny sposób, aby trafić do każdego dziecka. Pracujemy na produktach wysokiej jakości, posiadających atesty i przeznaczonych do użytku przez dzieci.

Nasze warsztaty pozwalają rozwijać twórczość uczestników, którą jak dobrze wiemy należy stale trenować. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i uczestnictwa w organizowanych przez nas warsztatach www.modrasova.pl

 

Warsztaty kreatywne to niepowtarzalna okazja do obcowania z kreatywnością każdego dnia.

ModraSova

ul. Solankowa 64/101  88-100 Inowrocław
tel. 607 525 786
marketing@modrasova.pl